Kuljetus Haverinen Oy

Logistiikkakeskus – Hiltusentie
Osoite: Hiltusentie 32, 90620 Oulu
puh. +358(0)50 599 9177
hiltusentie@haverinen.fi

Logistiikkakeskus – Posantie / DHL Service Point
Osoite: Posantie 6 A, 90620 Oulu
puh. +358(0)40 510 3300
posantie@haverinen.fi
DHL Service Point aukioloajat:
Ma-Pe 8:00-10:00 ja 14:00-16:00

Kuljetukset – Paikallisliikenne
puh. +358(0)8 530 1130
info@haverinen.fi
Markku Kynsilehto

Kuljetukset – Maakuntareitit
puh. +358(0)40 510 3300 Päivystys 24/7
info@haverinen.fi
Henri Hatunen
Teemu Tiensuu

Muutot
puh. +358(0)8 530 1165
muutot@haverinen.fi

Varasto
puh. +358(0)50 599 9177
varasto@haverinen.fi

Janne Haverinen

Janne Haverinen, toimitusjohtaja
Kuljetus- ja logistiikkasopimukset
puh. +358(0)400 680 636
janne.haverinen@haverinen.fi

Jouni Kemppainen

Jouni Kemppainen, liikennepäällikkö
Kuljetus- ja logistiikkapalvelut
puh. +358(0)50 440 8870
jouni.kemppainen@haverinen.

Samu Asukas

Samu Asukas, muuttomestari
Muutto- ja varastointipalvelut
puh. +358(0)8 530 1165
samu.asukas@haverinen.fi

Maija Karukka

Maija Karukka, talouspäällikkö
Taloushallinto
puh. +358(0)50 3126905
maija.karukka@haverinen.fi

Simo Paso, kalustopäällikkö
Kalusto ja kunnossapito, IT
puh. +358(0)400 960100
simo.paso@haverinen.fi

Laskutustiedot

Pyydämme toimittamaan laskut ensisijaisesti verkkolaskuna.

Sähköiset laskutustiedot:

Verkkolaskuosoite: 003715905080
Välittäjä: Maventa
Välittäjäntunnus: 003721291126
Y-tunnus: 1590508-0

PDF-muotoiset laskut:

15905080@scan.netvisor.fi

Paperilaskut:

Kuljetus J Haverinen Oy
15905080
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutuksen lisätiedot/Myyntilaskutus:

reskontra@haverinen.fi