Kuljetus Haverinen Oy

 

Logistiikkakeskus – Hiltusentie
Osoite: Hiltusentie 32, 90620 Oulu
puh. +358(0)50 599 9177
hiltusentie@haverinen.fi

Logistiikkakeskus – Posantie / DHL Service Point
Osoite: Posantie 6 A, 90620 Oulu
puh. +358(0)40 510 3300
posantie@haverinen.fi
DHL Service Point aukioloajat:
Ma-Pe 8:00-10:00 ja 14:00-16:00

Kuljetukset – Paikallisliikenne
puh. +358(0)8 530 1130
info@haverinen.fi
Markku Kynsilehto

Kuljetukset – Maakuntareitit
puh. +358(0)40 510 3300 Päivystys 24/7
info@haverinen.fi
Henri Hatunen
Teemu Tiensuu

Muutot
puh. +358(0)8 530 1165
muutot@haverinen.fi

Varasto
puh. +358(0)50 599 9177
varasto@haverinen.fi

Janne Haverinen, toimitusjohtaja

Kuljetus- ja logistiikkasopimukset
puh. +358(0)400 680 636
janne.haverinen@haverinen.fi

Jouni Kemppainen, liikennepäällikkö

Kuljetus- ja logistiikkapalvelut
puh. +358(0)50 440 8870
jouni.kemppainen@haverinen.fi

Pekka Pinola, myyntipäällikkö

Kuljetus- ja logistiikkasopimukset
puh. +358(0)40 051 3661
pekka.pinola@haverinen.fi

Samu Asukas, muuttomestari

Muutto- ja varastointipalvelut
puh. +358(0)8 530 1165
samu.asukas@haverinen.fi

Laskutustiedot

Pyydämme toimittamaan laskut ensisijaisesti verkkolaskuna.

Sähköiset laskutustiedot:

Verkkolaskuosoite: 003715905080
Välittäjä: Liason Technologies Oy
Välittäjäntunnus: 003708599126
Y-tunnus: 1590508-0

PDF-muotoiset laskut:

kuljetusjhaverinen@heeros-invoices-fi.com

Paperilaskut:

Kuljetus Haverinen Oy
PL 287
90101 Oulu

Laskutuksen lisätiedot/Myyntilaskutus:

reskontra@haverinen.fi